• Sarms Hacim Bulk Kürü

SARMs HACİM BULK KÜRÜ 1 (6 HAFTALIK)

Bu kür ilk defa sarms kullanmaya karar veren sporculara başlangıç olarak uygun bir kürdür.Bu kürü en az 6 ay spor yaptıktan sonra kullanmanızı tavsiye ederim.Tek başına kullanacağınız gibi steroid kürlerinin yanındada kullanabilirsiniz.Hacim bulk amaçlı olan kas kütlesini büyütmeye yönelik bu kürde mk677 ve ligandrol tercih edilmiştir.

Paket İçeriği :

➢ 1 Kutu Exbiotech Mk677 (ibutamoren) 20mg 30ml

➢ 1 Kutu Exbiotech Ligandrol (lgd4033) 10mg 60 Kapsül

- Mk677 : İştah açma etkisi vardır kişiye göre değişmektedir, iştah sorununuz varsa bu sorunu ortadan kaldırır.Growth hormon salgısını arttırır, idmanlarda güç artışı ve dayanıklılık sağlar.İdman performansınızı net olarak olumlu yönde etkiler.Hücrelerin daha hızlı yenilenmesini sağlar.Saf kas kütlesinde artış sağlar.

- Ligandrol : Güç ve dayanıklılık artışı sağlayarak daha verimli idmanlar yapmanıza olanak sağlar.Kemik ve kas yapısını güçlendirir.Kas kütlesini arttırmada doğrudan ve dolaylı olarak birçok etkiye sahiptir.

Mk677 ve ligandrolün kombinasyonuyla bu kürde hem kas kütlesini arttırıp hemde güç ve dayanıklılık artışı ile birlikte idman kalitesini arttırmak amaçlanmıştır.

Ürünle birlikte kullanım detayları gönderilmektedir.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Sarms Hacim Bulk Kürü

  • Brand: Exbiotech
  • Product Code: sar54
  • Availability: In Stock
  • 800.00TL


Tags: sarms kürü, sarms hacim kürü, sarms bul kürü, sarms kürü satın al, sarms kürü fiyat, sarm kürü, sarms kürü mk677, sarms kürü lgd, sarms kas kürü, sarms kürü sipariş, sarms kürü nedir